Jeśli jesteś teraz zmęczony, zniechęcony i zestresowany, ciągle siedzisz w domu i tam jeszcze pracujesz, coraz później kładziesz się spać i coraz później wstajesz. Czujesz się jak w zamkniętym kręgu z którego nie potrafisz się sam wydostać.

Chciałbyś się nawet poruszać, ale nie potrafisz się sam zmobilizować do praktyki. Jeśli brakuje ci dyscypliny, to mam dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie.

hatha joga zoom

Ćwicz jogę online w domu na żywo lub szkole

Pod czujnym okiem nauczyciela oraz ze wsparciem grupy.

Jeśli ćwiczyłeś jogę, to przypomnij sobie jak się wtedy czułaś/eś. Regularna praktyka sprawia, że chce się żyć.

Obudź się wreszcie z letargu, rozruszaj zastałe kości, stawy i mięśnie, zmniejsz stres, porozciągaj się, odrzuć to co niepotrzebne, oczyść się, podnieś swoją energię, odzyskaj równowagę i chęć do życia!

Na co czekasz? Czasu nie kupisz. Każdy dzień bez jogi, to dzień stracony 🙂

Co zyskasz? Jak wygląda joga online i jakie są korzyści?

Ćwiczenia są bezpieczne. Jest kontakt z uczestnikami i korekta w czasie rzeczywistym. Widzimy was, a wy widzicie nas i słyszycie na żywo.

Ćwiczysz regularnie według grafiku. Zajęcia są rano i po południu, 7 dni w tygodniu. Trwają 1 godz. 15 minut lub 1,5 godziny.

Do wyboru 26 zajęć online i 29 stacjonarnie w tygodniu w ramach jednego karnetu. Jest pranajama czyli ćwiczenia oddechowe i medytacja.

Joga z pomocami.

Modyfikujemy pozycje i wykorzystujemy przyrządy, aby każdy mógł je wykonać. Są to specjalne, antypoślizgowe maty, paski, klocki, krzesła, ściana, stół i inne.

Ćwicz zastałe ciało. Rozciągniesz i wzmocnisz mięśnie, rozruszasz stawy. Uspokoisz oddech i umysł.
Odstresujesz się, odzyskasz równowagę i pogodę ducha. Zatrzymasz się, uspokoisz myśli, zregenerujesz i naładujesz baterie. Otworzysz się i  od razu myślisz pozytywnie.

Jak to wygląda w praktyce?

Używamy programu ZOOM do wideokonferencji

Widzimy was, a wy widzicie nas i słyszycie. Większość zajęć online prowadzą najbardziej doświadczeni, najdłużej ćwiczący i uczący jogi, założyciele Omśrodka Hatha Jogi Iwona i Leszek Kawa. Korekta, bo mamy podgląd osób ćwiczących (jest możliwość wyłączenia kamerki przez was).

Zatrzymywanie zajęć

Gdy czegoś nie rozumiecie albo jest za szybko, to można zapytać przez chata albo ręką. Jest możliwość zatrzymania zajęć, wytłumaczenia pozycji, pokazania ze zbliżeniem części ciała.

Wskazówki.

Udzielamy wskazówek jak coś boli np. lędźwie, nadgarstek itp. Można to zgłosić przed zajęciami również prywatnie przez chata. Tu i teraz. Pomagamy wam być tu i teraz widząc, czy wykonujecie prawidłowo cały czas pozycje.

Zajęcia online prowadzimy od samego początku przy pomocy zooma. Zebraliśmy sporo doświadczeń ucząc  od 6 czerwca w ten sposób.

Obecnie od połowy października są pewne ograniczenia na zajęcia stacjonarne, więc tym bardziej trzeba docenić zajęcia online. Wszystko działa   możecie ćwiczyć w ramach jednego karnetu online i stacjonarnie do wyboru jak chcecie.

Dziękujemy za udział wszystkim, razem tworzymy wspólnotę i robimy coś dla siebie.

Można się otworzyć będąc nawet w domu, wzmocnić swoją odporność, poczuć ducha i energię wspólnej pracy.

Pamiętajcie, że nie są to normalne zajęcia w szkole, ale live w czasie rzeczywistym. Widzicie i słyszycie prowadzącego zajęcia, prowadzący widzi was i może wam dać instrukcję, zmotywować. Możecie widok siebie też wyłączyć.

Grafik zajęć jogi online

Kliknij na obrazek, aby zobaczyć pełny grafik zajęć

Kim jesteśmy?

Zajęcia jogi online Omśrodka Hatha Jogi – jednej z najstarszych i renomowanych szkół jogi.

Zapisy

Karnety
Karnet dla POCZĄTKUJĄCYCH na 30 dni 180 zł.

Karnet OPEN 210 zł na 30 dni i inne

Co mówią uczestnicy zajęć

Super zajęcia !!!!

Nie myślałem, ze zajęcia online mogą być tak fajne. Mam wrażenie jakbym był na „normalnych” zajęciach (tyle, że można się dłużej wyspać). Żadne niedociągnięcie czy udawanie nie umknie przed czujnym okiem Leszka lub Iwony. Wspaniały sposób na rozpoczęcia dnia. Codziennie cieszę się na myśl, że jutro znowu się spotykamy.

Mirosław Cześnik

Ogromnie się cieszę, że uruchomiliście zajęcia on-line. Dzięki temu mam wreszcie szansę dołączyć do zajęć i wrócić do jogi po tylu latach! Brakowało mi tego bardzo. Niesamowite, że mimo upływu czasu i dystansu czułam się jakbym znowu była z Wami. Mimo że widzimy się tylko przez Internet, to kontakt jest niemal bezpośredni. Już nie mogę się doczekać kolejnych zajęć.

Dziękuje z całego serca!

Anna Wojtyńska

Realne opinie uczestników zajęć na facebooku

Zobacz jak uczymy – nagranie zajęć online z 15 marca 2020 r.

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim za wsparcie, podzielenie się opiniami o tef formie praktyki. Również w postaci zakupienia karnetów i wspólnej praktyki online i od 6 czerwca ponownie również stacjonarnie, ale z ograniczeniami.

Jest to trudna sytuacja dla nas wszystkich. Nawet jak nie możecie z różnych powodów ćwiczyć razem, to wykonujcie parę chociaż asan codziennie.

FAQ

Jak się przygotować do praktyki?

Przede wszystkim oczyść głowę z wątpliwości przed zajęciami. Nie wybiegaj w przyszłość. Bądź otwarty i miej pozytywne nastawienie.

Przygotuj w domu luźny strój do ćwiczeń, miejsce do praktyki z widocznością zooma w komputerze, laptopie, tablecie, smartfonie.

Co jest potrzebne do praktyki, jakie pomoce?

Przygotuj pomoce do jogi, ale nie musisz ich mieć.

– mata do jogi – najważniejsza; jeśli nie masz, to ćwicz na dywanie lub kocu albo po prostu na podłodze,

– klocek do jogi, lepiej dwa jeśli masz, mogą być jakieś duże książki, dobre są encyklopedie albo słowniki

– pasek do jogi, może też być taśma, pasek od spodni, ręcznik, sznur, kawałek linki,

– krzesło do jogi albo takie jakie masz w domu,

– dobrze jest mieć kawałek ściany, aby oprzeć na niej stopę albo dłonie w niektórych pozycjach.

Jakie są karnety?

Mamy karnety 2 tygodniowe, miesięczne, 3-miesięczne i dłuższe.

Podsumowanie

Jeśli dotarłeś tutaj, to znaczy, że nie podejmujesz decyzji nie zapoznając się ze wszystkimi informacjami.

Jednak często ludzie tylko zbierają informacje, analizują je i nie idzie za tym działanie.

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, to teraz po prostu wykonaj ostatni krok i się zapisz. Resztę zostaw nam.

KLIKNIJ W PRZYCISK PONIŻEJ: