Kochani!

6 czerwca otwieramy dla Was bezpieczne miejsce na jogę.

Do 5 czerwca grafik zajęć online jest taki jak w maju. Potem zajęcia online będą kontynuowane, ale grafik od 8 czerwca jest bardzo podobny. Trzy zajęcia są zamienione na trzy w innych terminach zgodnie z Waszymi sugestiami. Sumarycznie macie tak jak w maju 🙂 Grafik sprawdzisz tutaj.

Dla stęsknionych zajęć w szkole można przyjść na pierwsze zajęcia stacjonarne w sobotę 6 czerwca o 8:00-8:45 pranajama. Potem będą zajęcia o 12:30-14:00 ogólna/początkująca. Zajęcia będzie miał Leszek. Są one przesunięte z godziny 9:00. Tak samo będzie w niedzielę. Zajęcia z Iwoną będą przesunięte na 12:30-14:00 łagodna/początkująca. Zajęcia w weekend będą w szkole oraz jednocześnie będą również online. Zajęcia 6 i 7 czerwca są przesunięte (pranajama normalnie), bo uczestniczymy po raz trzeci w weekendowym warsztacie, tym razem online z Davidem Meloni.

Zajęcia stacjonarne podlegają pewnym obostrzeniom. Przeczytaj Regulamin o bezpiecznym korzystaniu ze szkoły.

W skrócie:

  1. Jedna osoba na 10m2.
  2. Trzeba się zapisywać na zajęcia stacjonarne, zalecany sposób to przez strefę klienta. Można też telefonicznie albo będąc w szkole.
  3. Ćwiczymy bez maseczek utrzymując zalecany dystans społeczny 2 m od siebie.
  4. Są przerwy 20 min między niektórymi zajęciami na wypuszczenie i wpuszczenie uczestników.
  5. Trzeba dezynfekować pomoce do jogi po użyciu, często myć ręce. można korzystać z toalet i prysznicy.

Nadal utrzymujemy zasadę, że wszystkie karnety są ważne na zajęcia online i stacjonarne, czyli chodzicie do wyboru tu i tu według waszego wyboru. Na przykład 1-2 stacjonarnie i 2-3 raz online – wygoda i oszczędność czasu. Możecie ćwiczyć nawet codziennie. Znajdą się oczywiście tacy co chodzą tylko do szkoły i tacy co tylko online: spoza Warszawy albo aby ich nauczyciel nie widział 😉

Do zobaczenia w realu Namaste 🙏


Leave a Reply

Your email address will not be published.

sześć + piętnaście =